Świetna współpraca, świetne zdjęcia, warto było poczekać na efekt końcowy:)
Ewa, Janusz Dziękujemy !!!
Ewelina i Łukasz

Serdecznie dziękujemy za uwiecznienie przeżywanych przez nas najpiękniejszych chwil w dniu naszego ślubu. Efekty wykonanego przez Was reportażu ślubnego zachwycają. Rewelacyjne zdjęcia wykonywane z dwóch perspektyw, świetnie, dynamicznie zmontowany film za każdym razem wywołują uśmiech na twarzy u oglądających. Sesja plenerowa w górach? Dlaczego nie! Cudownie spędzone dwa dni z Ewą i Januszem w Kościelisku zostaną w pamięci do końca naszego życia. Zdjęcia nocne w Zakopanem, zdjęcia na Kasprowym Wierchu, Beskidzie, zachód słońca w Małem Cichem. Fotografowie otwarci na każdą propozycję, perfekcyjni w każdym calu, wkładający całe swoje serce w pracę a do tego niesamowicie sympatyczni.

Cała współpraca z Ewą i Januszem przebiegała w fantastycznej atmosferze i była dla nas dobrą zabawą. Jeszcze raz z całego serca Wam dziękujemy i gorąco Was polecamy wszystkim, którym zależy na wspaniałej pamiątce z ważnej lub mniej ważnej uroczystości.
Dawid i Mirka

Serdecznie polecamy! Pełny profesjonalizm w każdym calu, cala góra pomysłów widać że robienie zdjęć to ich pasja. Warto również dodać że współpraca z nimi to sama przyjemność mili serdeczni z rewelacyjnym nastawieniem do drugiej osoby. Jakość wykonanego materiału najwyższej jakości! Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa na wasz ślub lepiej trafić nie można!
Jeszcze raz gorąco polecamy Ewę i Janusza!
Żaneta i Błażej

Profesjonaliści, świetni w tym co robią, niezwykle kreatywny Duet. Nie pozwolą umknąć żadnej chwili ani w dniu ślubu, ani podczas sesji plenerowej. Czas spędzony z nimi nigdy nie jest czasem straconym. Nawet dwugodzinny korek na autostradzie jest przyjemnością w ich towarzystwie 😉
Sympatyczni, inteligentni, z poczuciem humoru. Wkładają kawał serducha w swoją pracę.
„Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.”Ansel Adams
Klaudia i Marek

Znaleźliśmy Ich na targach ślubnych. Bardzo spodobały nam się Ich zdjęcia i zdecydowaliśmy się na to, żeby to właśnie Oni uwiecznili ten nasz najważniejszy dzień w życiu. Nie zawiedliśmy się! Wręcz przeciwnie – nie mogliśmy wybrać lepiej 😉
Ewa i Janusz mają ogromne doświadczenie w tym co robią, co dokładnie było widać podczas Ich pracy. Nawet kiedy temperatura (w dzień ślubu mieliśmy prawie 40 stopni ;P) dawała się we znaki – Oni motywowali wszystkich do zdjęć, dzięki czemu dziś mamy super pamiątki 😉
A co bardzo ważne, a może nawet najważniejsze – stali się integralną częścią naszego dnia i zabawy. W domu Panny Młodej panował taki chaos, że w rezultacie to Pani Fotograf pomagała przy ubiorze ;P do dziś wspominamy to z uśmiechem na twarzy 😉
Ewa z Januszem są więc naprawdę wielofunkcyjni 😉

Szczerze polecamy Ich wszystkim, którzy szukają profesjonalnych fotografów na swój ślub 😉
Jednocześnie korzystając z okazji – BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZDJĘCIA I ZA TO ŻE BYLIŚCIE TEGO DNIA Z NAMI :)
Paula i Błażej

Weseli i zajefajni fotografowie którzy się dobrze bawili i dużo zdjęć narobili żadnych kompleksów ani stresów, pomogą, doradzą, dobrze ich wspominamy i serdecznie polecamy.
Janusz Ewa serdecznie pozdrawiamy
Grzegorz i Ada

Każdy z nas chciałby mieć jak najlepsze i najładniejsze zdjęcia ze ślubu, takie które uwiecznią dla nas ten ważny dzień. Dzięki Pani Ewie i Panu Januszowi są wspaniałe. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wykonanie przepięknych zdjęć. Współpraca z Nimi była najcudowniejsza przygoda jaka nas spotkała. Podczas sesji uśmiech nie schodził nam z twarzy. Dziękujemy za to i polecamy wszystkim ten wspaniały Duet by uwiecznili dla was uroczystości i ważne momenty życiowe.
Patrycja i Marcin

Nasze wesele było pełne niespodziewanych przygód , a mimo to zdjęcia wyszły z uśmiechem na twarzy.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej sesji która zrobił nam profesjonalny duet fotografów.
Sylwia i Mariusz

Cóż można powiedzieć o pracy z tym wyjątkowym duetem?
Świetna zabawa i przygoda życia nie straszny im żaden plener…czy to na motorze na wsi czy w wodzie do której trzeba przedrzeć się przez krzaki, nawet ogromne kasajace komary nie są dla nich przeszkodą aby stworzyć coś niezwykłego;)
Dzięki nim mamy wspaniałe wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia;)
Bardzo Wam dziękujemy:)
Jagoda i Kornel

Z całego serca serdecznie dziękujemy!!!, za cudowne zdjęcia które będą naszą piękną pamiątką do końca życia!!! Za cierpliwość do nas podczas zdjęć, za dobre rady, miłe słowa i cudowną atmosferę :):)
Serdecznie Dziękujemy!!!!:*
Magda i Tomek

Z całego serca dziękujemy Wam, że byliście świadkami tego najważniejszego dla nas wydarzenia. Pełen profesjonalizm, mnóstwo pomysłów na sesje i przede wszystkim dużo uśmiechu. Polecamy wszystkim tą parę wspaniałych fotografów. Pani Ewo, Panie Januszu jesteście najlepsi :)
Gosia i Rafał

Ogromnie polecamy duet fotografów. Ewa i Janusz to osoby, które nie dość, że są prawdziwymi profesjonalistami, znają się na swojej pracy, to dodatkowo uwielbiają to, co robią. To ludzie pełni energii, mega kreatywni, z dużą dawką cierpliwości. A co najważniejsze, uśmiech nie schodzi z ich twarzy. Wiemy, że dzięki Ewie i Januszowi nasz dzień zostanie pięknie udokumentowany pod postacią niesamowitych zdjęć. Z całego serca polecamy ten Dream Team!!
Ewa i Kuba