Jesteśmy profesjonalną firmą fotograficzną istniejąca na rynku od 1990 roku. Od początku działalności naszą specjalizacją stała się fotografia ślubna – studyjna, plenerowa i reportażowa oraz artystyczna i reklamowa. Jest ona dziś wizytówką zakładu.
Naszą ambicją jest wydobycie naturalnego rysu charakteru, wewnętrznego piękna oraz cech, które warto pokazać.

Siedziba firmy znajduje się w Pszowie, gdzie mieści się studio fotograficzne i laboratorium wyposażone w maszyny i urządzenia Fuji Frontier, biuro obsługi klienta oraz sklep fotograficzny.

Oprócz fotografii ślubnej, artystycznej i reklamowej wykonujemy zdjęcia komunijne, okolicznościowe, portretowe oraz sesje rodzinne i dziecięce. Wieloletnia współpraca z firmami i jednostkami samorządowymi pozwoliła nam stworzyć kompleksową ofertę dla biznesu.

Z zastosowaniem technologii cyfrowej realizowane są zdjęcia legitymacyjne, paszportowe, dowodowe oraz dyplomowe akceptowane przez urzędy.
Wykonujemy także zdjęcia do dokumentów w domach klientów!

Właściciel firmy Ewa Gawęda – dyplomowany mistrz fotografii tworzy z kadrą wykwalifikowanych pracowników – bardzo zgrany zespół. Wprowadza do swojego  zakładu ciekawe pomysły i nowatorskie rozwiązania, wzbogacając ciągle ofertę.

Firma stale się rozwija, o czym świadczą także zdobyte nagrody i wyróżnienia.
Na VII Forum Jakości firma zdobyła wyróżnienie – znak Firma z Jakością a w roku 2003 Ewie Gawęda kapituła przyznała szczególne wyróżnienie – „NARCYZ” dla kobiet sukcesu.
W 2004 roku otrzymała tytuł Lidera Przedsiębiorczości.

Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych oraz wspomagamy m.in. szkoły i przedszkola.

Skuteczność firmy polega na optymalnym wykorzystaniu własnych zasobów, tworząc poszczególne działy, funkcjonalnie ze sobą połączone. Pozwala to realizować indywidualne potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.